Koncept nulové ztráty kosti (Zero Bone Loss Concept)

Koncept nulové ztráty kosti (Zero Bone Loss Concept)
prof. Tomas Linkevičius

Datum: Pátek 12. 11. 2021

Místo: NH Hotel Olomouc

Volných míst: 159 / 300 lékařů

Společnost PATÁKOVO s.r.o. ve spolupráci s výrobcem implantátů MegaGen Vás zvou na celodenní konferenci pana profesora Tomase Linkevičiuse na téma “KONCEPT NULOVÉ ZTRÁTY KOSTI” (Zero Bone Loss Concept).

Při této výjimečné celodenní události budou probírána témata, která se týkají Vaší každodenní práce a mohou mít pozitivní vliv na léčbu Vašich pacientů. Můžeme zmínit například vývoj a udržování stability krestální kosti, měkké tkáně, hloubka umístění implantátu, procesy remineralizace a kortikalizace kosti, Ti-base, šroubované a cementované práce a třeba protetické materiály. Vzdělávací blok bude rozdělen do dopolední a odpolední části včetně obědové pauzy. K dispozici bude simultánní tlumočeni.

Celý den je koncipován tak, abyste měli prostor pro vzdělání, ale také si měli možnost popovídat se svými kolegy po delší odmlce. A pobavit se. Z tohoto důvodu jsme pro Vás nachystali i druhou, společenskou část celého dne, která začíná v 19 hodin. Připravíme pro Vás bohatý raut s moravskými specialitami. Na drobnou zábavu jsme pozvali komika Richarda Nedvěda a navazovat bude také dobrá muzika. Na cenu MTV nominovaný jihoafrický hudebník Gerald Clark načne svou originální hudební produkcí večer a postupně se k němu přidá blues rocková kapela YesBlues a tímto Vás vyzýváme, abyste nechtěli odjet z Olomouce ještě týž den… V NH hotelu máme pro Vás zablokovanou kapacitu 90 dvoulůžkových pokojů. Ukončení před první hodinou ranní není pravděpodobné.

Cena: 9 890 Kč

Cena zahrnuje: předkonferenční občerstvení od 8:00, občerstvení v dopoledním i odpoledním bloku, oběd (včetně nealko nápojů), společenský večer: welcome drink, delikátní moravský raut a dále nealkoholické nápoje, pivo a víno v době od 19. do 23. hodiny.

Rádi bychom Vás tímto vyzvali ke zvážení účasti na této akci, která se, jak doufáme, vryje do Vaší paměti na dlouhou dobu.

ODBORNÝ PROGRAM

Vývoj stability krestální kosti. Chirurgická část

Vliv vertikální složky měkkých tkání na stabilitu krestální kosti. Zachraňuje platform switching kost? Vliv hloubky umístění implantátu na stabilitu krestální kosti. Jaký význam má stabilita spojení implantát-abutment? Procesy remineralizace a kortikalizace kosti. Jaká je role kosti v " konceptu nulové ztráty kosti"?

Čtyři nové metody k získání vertikální tloušťky měkkých tkání

a) subkrestální umístění implantátů
b) zploštění alveolární kosti
c) technika "Tent pole"
d) vertikální zesílení měkkých tkání

Udržování stability krestální kosti. Protetická část

Jak kontrolovat zbytky cementu po jeho aplikaci. Supragingivální okraje a jednotlivé abutmenty. Použití kofferdamu. Vztah mezi cementem a peri-implantátovým onemocněním. Šroubované náhrady. Použití Ti-base pro zhotovení náhrad.

Subgingivální protetické materiály. Zirkon, titan, keramika - co je lepší. Použití ultraleštěného zirkonu pro implantátové náhrady. Složení peri-implantátových měkkých tkání. Supragingivální materiály. Keramika, e.max, monolitický zirkon - kde použít a proč?

Na dobu odborného programu je k dispozici dvoučlenný odborný minitým tlumočníků - paní Dana Hábová a Zdenka Horáková. V přihlášce prosím zaškrtněte příslušné políčko, abychom pro Vás měli připravená sluchátka a přijímač.

Program konference

Odborná část

prezence u vstupu hotelu od 7:30
8:00 - 8:30 Občerstvení
8:30 - 10:00 Přednáška
10:00 - 10:30 Občerstvení
10:30 - 12:30 Přednáška
12:30 - 13:30 Oběd
13:30 - 15:00 Přednáška
15:00 - 15:30 Občerstvení
15:30 - 17:00 Přednáška

Společenská část

19:00 - Zahájení, welcome drink
20:00 - Trapnomagie Richarda Nedvěda
21:00 a dále do noci…: Gerald Clark (JAR) s YesBlues

Pokud máte zájem o ubytování, v NH hotelu máme zajištěných 90 dvoulůžkových pokojů se zvýhodněnou cenou včetně snídaně. Ubytování si můžete zarezervovat na tomto odkazu: NH Hotel - Ubytování 12.11.

Odkaz na stránky NH hotelu: NH Hotel Olomouc
Odkaz na stránky YesBlues: YesBlues
Odkaz na stránky Gerald Clark: Gerald Clark

Objednávka

Cena

9 890  vč. DPH / 1 osoba

Kontaktní osoba

Přidat účastníka

Fakturační údaje

Poznámka

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací