Mikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNIT

Variofokus 210-470 mm
Kód:
CJO102-100-0030
Pro cenovou nabídku kontaktujte patak@patakovo.cz

CJ-OPTIK

Německý výrobce dentálních mikroskopů je zárukou špičkového zpracování a kvalitních výsledků. Mikroskopy jsou vyhledávané evropskými lékaři především kvůli vynikající optice a moderní ergonomii. Oplývají elegancí a minimalistickým řešením.

Všechny produkty

Mikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNIT
Mikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNITMikroskop CJ-Optik FLEXION ADVANCED SENSOR UNIT

Usilujete o ještě účinnější ošetření zubů? Chcete svým pacientům nabídnout to nejlepší možné ošetření?

Stomatologický mikroskop Flexion Advanced SensorUnit zaujme vynikající optikou a širokou škálou funkcí. Promyšlená ergonomie zajišťuje vzpřímenou polohu při ošetření a uvolněné držení těla. Pro moderní dokumentaci jsou k dispozici různé zobrazovací porty pro full-frame fotoaparáty, APS-C fotoaparáty a chytré telefony. Aktivací integrované jednotky SensorUnit gestem ruky lze snadno spustit pořizování fotografií nebo videozáznamů.

Optika - Pro vynikající výsledky, pokročilý optický design

Mikroskopy CJ-Optik Flexion jsou vysoce ceněny pro svou vynikající kvalitu obrazu. Pouze díky úzké spolupráci společnosti CJ-Optik s tvůrcem optiky lze vyvinout optimální specifikace. Díky použití apochromatické optiky v mikroskopu Flexion Advanced mohou zubaři rozpoznat i ty nejjemnější detaily barev a struktur.

Dokonalé osvětlení - Bezvětrákové bodové LED osvětlení poskytuje dobře osvětlenou ošetřovanou plochu s vysokým indexem podání barev a teplotou 5 400 K. Je připraveno na budoucnost se životností 65 000 hodin. Bodová clona vždy ukazuje asistentovi přesné místo ošetření a zabraňuje dopadu světla do očí pacienta.

VarioFocus - Vyberte si buď VarioFocus2 s rozsahem 200 - 350 mm, nebo VarioFocus3 s pracovní vzdáleností 210 - 470 mm a plan-apochromatickou korekční vestavěnou optikou. Vynikající propustnost světla zajišťuje optimální výsledky při zobrazování a dokumentaci. Odnímatelná ochranná krycí čočka s hydrofobní vrstvou (HPC). Index Matching Coating pro nejvyšší propustnost a nízkou míru odrazů.

Rozdíl je v detailech - Jmenujme jen některé z mnoha pozoruhodných funkcí, které usnadňují práci s mikroskopy Flexion Advanced:

- Individuální nastavení očnic
- Velký zorný úhel okulárů s větší výstupní pupilou
- Volitelně je k dispozici seřizovač očnic IPD (vhodný pro nastavení rozteče okulárů zejména pro ordinace, kde se na mikroskopu střídá více lékařů)

Ergonomie - pro ošetření bez stresu

Flexion - Každý, kdo někdy pracoval s jedním z našich mikroskopů, ví, proč jsme je nazvali Flexion. Mikroskop Flexion považujeme za flexibilní prodloužení očí zubního lékaře. Vzpřímená poloha zubního lékaře při ošetření zajišťuje uvolněné držení těla a dlouhodobě tak předchází problémům s krkem a zády.

MonoGlobe - Unikátně navržený systém MonoGlobe je balanční systém pro vyvažování pohybů. Spojovací systém umožňuje plynulou a hladkou změnu polohy ve všech úhlech bez nutnosti nastavovat napětí.

Kvalita pouhým dotykem tlačítka - Ergonomicky umístěné ovládací prvky zajišťují, že všechny funkce máte okamžitě na dosah ruky pro všechny změny mezi jednotlivými úkony.

Vedení kabelů - HDMI, USB, napájení kamery AC/DC a napájení monitoru 24 V jsou integrovány v rameni pro přehlednější správu kabelů. USB, HDMI, napájení medicínského monitoru integrované pro lepší pracovní postup. Žádné křehké optické kabely, které se lámou nebo zamotávají.

Technické údaje
Flexion Advanced SensorUnit

 • Systém zvětšení - Pětistupňový apochromatický měnič zvětšení / 0,4 - 2,5 (zvětšení až 19x)
 • Okuláry - Širokoúhlé okuláry WF 12,5 x
 • Systém tubusu - F = 170 mm apochromatický / 180° naklápěcí tubus, včetně binokular extenderu
 • Systém ostření - VarioFocus2 200 - 350 mm / Plan-APO / ochrana skla nebo VarioFocus3 210 - 470 mm / Plan-APO / ochrana skla
 • Světelný systém - Vysoce výkonná LED bez ventilátoru 5 400 K / životnost 65 000 h
 • Emise světla - v úhlu 2° s plynulým systémem bodové clony, až 100 000 luxů
 • Filtry - Oranžový filtr
 • Pohyb - MonoGlobe, 355° ovládání osy
 • Rukojeti - Ergonomické rukojeti, nastavitelné v rozsahu 360°
 • Asepse - 1 x aseptická sada pro rukojeti a knoflíky (sterilizovatelná)
 • Dokumentace - Integrovaný rozdělovač paprsku 50:50
 • Zobrazovací port - 4K / FullFrame nebo HD / APS-C nebo Phone-Imaging-Port pro chytré telefony, Sony Alpha A7 nebo A6400 jako primární dokumentační 
 • Ovládací prvky - SensorUnit pro foto / video
 • Napájení - Napájecí adaptér pro všechny fotoaparáty Sony Alpha, chytré telefony

Možnosti instalace: do stropu, do podlahy, do stěny, mobilní provedení

Instalace a její možnosti je třeba individuálně zvážit a zkonzultovat s naším produktovým specialistou. Je třeba zvážit vzdálenost a umístění stomatologické soupravy, výšku stropu či vzdálenost stěny a především pak materiál, do kterého se bude mikroskop upevňovat. S našimi zkušenostmi z desítek instalací jsme schopni navrhnout vhodné místo pro instalaci a zvážit na místě všechny okolnosti, které Vám přinesou ideální způsob užívání Vašeho nového mikroskopu. V případě, že standardní instalace není možná, umíme si poradit i s nestadardními řešeními různých sitaucí vyžadující spolupráci s jinými řemeslnými obory, abychom docílili nejlepšího možného řešení. 

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací