GC Initial Zr-FS Enamel, 20g

Víceúčelový celokeramický systém
Kód:
GCE875067
E-57
Dostupnost: Na objednání
Cena s DPH:
1 566 
Kód:
GCE875068
E-58
Dostupnost: Na objednání
Cena s DPH:
1 566 
Kód:
GCE875069
E-59
Dostupnost: Na objednání
Cena s DPH:
1 566 
Kód:
GCE875070
E-60
Dostupnost: Na objednání
Cena s DPH:
1 566 

GC


GC Corporation je japonským lídrem ve výrobě dentálních materiálů a vybavení. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou výplně, keramika, adhezivní systémy a ortodontické materiály. Společnost je známá pro svou kvalitu a inovativní přístup k vývoji nových produktů. Síla GC spočívá v jejich neustálém výzkumu a vývoji, což jim umožňuje zůstat v čele technologických inovací ve stomatologii. Jejich produkty jsou široce preferovány stomatology po celém světě díky spolehlivosti a výkonu.

Všechny produkty

GC Initial Zr-FS Enamel, 20g
  • Víceúčelový celokeramický systém (pro práci s oxidem zirkonia), nabízí optimální, spolehlivé a mimořádně ekonomicky výhodná řešení.
  • Vlastosti a výhody: přesně si odpovídající koeficienty teplotní roztažnosti, vysoká smáčivost nosných struktur, zabezpečujících bezpečnou vazbu, optimalizovaná kontrakce, nejvyšší stabilita při pálení, materiály na efekty pro všechny, dobarvovací a vrstvící techniky, vysoce fluorescentní primární dentiny pro co nejpřirozenější a nápadité možnosti stínování, mimořádně výkonný a hospodárný, logické vztahy u všech materiálů a odstínů, jednoduchá manipulace a krátká doba zaškolení, rychlé, estetické a ekonomické.

Obsah: 20g.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací