Přímé kompozitní výplně, kofferdam - teoreticko-praktický kurz - Brno

Přímé kompozitní výplně, kofferdam - teoreticko-praktický kurz - Brno
MDDr. Adam Šugl

Datum: 19.11.2021

Místo: Brno

Volných míst: 10 / 10 lékařů

Cílem kurzu je naučit se zhotovit přímé fotokompozitní výplně kvalitně a produktivně s hlavním ohledem pro pacienta. Ukážeme si, co je při zhotovení fotokompozitních výplní podstatné a zbavíme se nejistoty v jednotlivých krocích při řešení kavit zejm. v distálním úseku chrupu. Nejde jen o souhrnné know-how výběru materiálu, zajištění suchého pracovního pole, adheze a anatomické modelace funkční výplně v různých situacích. Získáte jistotu v indikacích i preparaci a ušetříte si nervy vyvarováním se nejčastějších chyb.

Školení je zaměřeno především na tipy a triky k řešení častých i méně obvyklých komplikací, které v klinické praxi při preparaci a zhotovení přímých výplní nastanou. V průběhu si na modelu ukážeme např. zajištění suchého pracovního pole, adaptaci matric u různých typů defektů a metody vrstvení pro malé i rozsáhlé kavity. Veškeré praktické ukázky budou probíhat pod mikroskopem CJ-Optik a obraz bude promítaný na velké plátno.

Každý účastník kurzu získá 5 ČSK kreditů do celoživotního vzdělání.

Prosíme, přineste si s sebou: oblíbené modelovací nástroje a hladítko, sondu a pinzetu, polymerizační lampu, pistolku na kompule, kleště na spony od kofferdamu a děrovací kleště (pokud máte), lupové brýle (pokud máte).

Objednávka

Cena

4 990  vč. DPH / 1 osoba

Kontaktní osoba

Fakturační údaje

Poznámka

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací