Praktický kurz s live zákrokem

Praktický kurz s live zákrokem
Dr. Justo Martínez Balaguer

Datum: 26. - 27. 4. 2024

Místo: Palma del Mallorca

Volných míst: 14 / 14 lékařů

Cena 1350 Euro zahrnuje 2 denní kurz s praktickou částí a live zákrokem. 
Náklady spojené s letenkou a ubytováním si lékař hradí sám (zařídíme).

Tento jedinečný kurz předvede řízený pracovní postup okamžité implantace. Protokoly a pokyny zahrnuté v pracovním postupu učiní okamžité zavedení implantátu předvídatelnějším a poskytnou vám podrobné pokyny pro implementaci řízené chirurgie a zubního 3D tisku do vaší každodenní praxe. Návštěvníci se seznámí se současným stavem moderní implantologie, včetně využití digitální stomatologie ke kombinaci implantátů Megagen s chirurgickými nástroji R2Gate. Protokoly, které budou demonstrovány, zjednoduší poskytování léčby a zvýší předvídatelnost v různých scénářích. Tento kurz byl určen pro zubní lékaře všech úrovní. Předchozí zkušenost s řízenou operací nebo okamžitým zavedením implantátu není nutná; doporučuje se základní znalost práce s počítačem a operace zubních implantátů. Scénáře skutečných případů budou naplánovány krok za krokem pomocí softwaru Blue Sky Plan. Tyto kroky zahrnují pořízení dat a záznamů ve správném formátu, klíčové softwarové faktory související s okamžitým zavedením zubního implantátu, návrh chirurgických vodítek, provizorní výplň s okamžitým zavedením, vlastní hojivý abutment a nakonec 3D tisk, proces všech těchto složek.

Praktická součást kurzu bude zahrnovat počítačový návrh a plánování léčby a workshop „biomodelů“, aby se účastníci naučili implementovat tyto protokoly a pokyny v alveolárních kostech typu A, B a C. Závěr kurzu bude zahrnovat případy a studie, diskuse a řešení skutečného pacienta, včetně live chirurgického zákroku.

Ideální kurz pro cyklistické nadšence, golfisty, kteří chtějí zahájit sezónu v příjemném prostředí. Při zájmu o cyklistiku zařídíme kola, připravíme trasy... S lektorem je domluven pozdější začátek školení od cca 11 - 12 hod, aby byl prostor i na ranní vyjížďku. Školení pak bude probíhat až do 20.-21. hodiny. 

Program

Program
První den: Dopoledne
Proč digitálně?
Teorie imediátní implantace (základní body, koncepty v předních a premolárech) - navigovaná implantace R2Gate
První den: Odpoledne
Plánování v BSP (přední a premoláry, okamžité zatížení) - Workshop s modely
Druhý den: Dopoledne
3D tisk
Teorie imediátní implantace (koncepty v molárech, typy A-B-C)
Druhý den: Odpoledne
Plánování (moláry a IHA)
Workshop se skutečnými biomodely

Rezervace

Zaujalo váš školení, nebo máte nějaké dotazy? Kontaktujte patak@patakovo.cz

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací