Terapie částečné extrakce (PET technika / socket shield) - přednáška

Terapie částečné extrakce (PET technika / socket shield) - přednáška
Dr. Howard Gluckman

Datum: 25.8.2022 9 - 17h

Místo: Clarion Congress Hotel Olomouc

Volných míst: 190 / 250 lékařů

Ztráta zubů vede k resorpci bukální stěny s následnou nutností rozsáhlých augmentačních zákroků (kostních i měkkých tkání) a rizikem špatné dlouhodobé estetické stability. Terapie částečnou extrakcí (PET) jsou techniky, které nám umožňují zachovat bukální stěnu, a tím zabránit kolapsu alveolární kosti a vytvořit tak platformu pro ideální měkké tkáně a kost, která je dlouhodobě stabilní. To je větší problém v estetických oblastech. Tato přednáška vás krok za krokem seznámí s různými možnostmi a protokoly s ohledem na imediátní implantaci i s nejmodernější PET technikou.

Simultánní tlumočení bude zajištěno.

Pro rezervaci ubytování v hotelu Clarion Congress Olomouc používejte výhradně email: reservations.cchol@clarion-hotels.cz a heslo pro výhodnější tarif: HOWARD. 

 

Dr. Gluckman absolvoval stomatologické vzdělání na Univerzitě Witwatersrand v Johannesburgu v roce 1990. Po několika letech strávených ve všeobecné praxi absolvoval čtyřleté denní studium orální medicíny a parodontologie na Stellenboschově univerzitě v Kapském Městě, které ukončil s vyznamenáním (cum Laude) v roce 1998. Intenzivně se podílel na vývoji postgraduálního studia implantologie na Stellenboschské univerzitě a později na Západokapské univerzitě.

V současné době provozuje soukromou praxi na plný úvazek v Kapském Městě. Je ředitelem Implant & Aesthetic Academy, což je soukromé postgraduální vzdělávací zařízení v Jihoafrické republice, které poskytuje kompletní postgraduální vzdělávací program v oboru implantologie v Jihoafrické republice. Akademie je akreditována Frankfurtskou univerzitou. Implantologickým školením se zabývá již 18 let.

Jeho hlavním odborným zájmem je imediátní implantace a imediátní zatížení, jakož i estetika měkkých tkání a plastika parodontu, autogenní kostní augmentace, zejména kostí získané z patra, a trojrozměrná kostní augmentace.

Objednávka

Cena

8 990  vč. DPH / 1 osoba

Kontaktní osoba

Přidat účastníka

Fakturační údaje

Poznámka

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací